Partneři projektu

Děkujeme našim báječným obchodním partnerům, kteří s námi do projektu Hubne celé Česko šli s plnou vervou a velkým nadšením.

Po dobu 3 měsíců budou plnit roli osobních koučů a našim hubnoucím poskytovat pravidelné konzultace včetně výživového poradenství.

Hubne se ve 3 autorizovaných KetoDiet Pointech, kde můžete využít služeb našich proškolených výživových specialistů. Hubnutí pod dohledem profesionála je (nejen) pro naše účastníky skvělým benefitem. V průběhu dietního plánu KetoDiet tak získáte potřebnou podporu a motivaci, která je při shazování nadbytečných kilogramů velmi důležitá.

          

Dohled nad zbývajícími dvěma účastníky bude mít zkušený partner KetoDiet, který vám také ochotně a profesionálně poradí při vašem hubnutí. A stejně jako v KetoDiet Pointech zde můžete nakoupit svá proteinová jídla a nápoje.


Kdo se bude o naše hubnoucí starat?

Lucie Zychová – Praha

Majitelka Hypoxistudia Praha, výživová poradkyně a instruktorka metody Pilates

„Je úžasné vidět výsledky své práce a radost v očích našich klientů, když odcházejí domů. Ráda přijímám nové výzvy, u kterých je jasný výsledek. A to vše přináší má současná práce: propojení cvičení a ketodiety.“ říká s nadšením Lucie.

Volný čas tráví nejraději s rodinou. Její vášní je cestování a pěší turistika.


Ing. Stanislava Lopatová – Pardubice

Výživová specialistka KetoDiet

Směr, kterým se Stáňa rozhodla ve své kariéře vydat, udal už výběr vysokoškolského studijního oboru “Hodnocení a analýza potravin“. Načerpanou teorii uvedla v praxi jako vedoucí laboratoře kvality, kde dohlížela na kvalitu produktů, legislativní správnost obalů a další kontroly. Protože ale zároveň ráda komunikuje s lidmi, rozhodla se své vzdělání rozšířit o výživové poradenství a změnit své pracovní působení. V KetoDiet má na starosti individuální výživové poradenství a také vývoj a zlepšování receptur produktů.


Mgr. Kamila Knotková – Brno

Výživová poradkyně a absolventka Karlovy univerzity v oboru Tělesná výchova a sport

Na vysokoškolské studium navázala řadou odborných kurzů z oblasti výživy, zdravého životního stylu a fitness. Osobní zájem o cvičení a výživu byl motivací, aby se této oblasti věnovala od r. 2003 s velkým nasazením profesionálně.

„Jsem hrdá, že už několik let úspěšně spolupracujeme s KetoDiet. Každý den se do práce těším, protože mě baví a naplňuje. Prožívám s klienty každý jejich shozený kilogram a jsem ráda, že společně s KetoDiet naplňujeme jejich sny a cíle. Pozitivní zpětná vazba je ta nejlepší odměna za naši práci.“ říká Kamila.


Petros Kalpakcis – Jablonec nad Nisou

Gymnastický mistr ČR, výživový specialista a majitel sportovního centra Cardiofitness

Pohybem a sportem žije. Už od dětství se věnoval gymnastice, kterou od 18 do 27 let profesionálně trénoval. Je absolventem TS SG FTVS Praha a NAPC – National Academy of Psychical Culture. Od roku 2012 předsedou sportovního klubu Sportaktiv. Účastnil se několika zajímavých kurzů, například certifikovaný trenér fitness a kulturistiky, pilátes, TRX .

Svůj volný čas tráví nejraději s rodinou – se svými dvěma malými dcerkami.

Close