Před pár měsíci se Petra, Diana, Mirka, Simča a manželé Nikča s Honzou pustili do hubnutí s projektem Hubne celé Česko. Pravidelně jste v našich článcích sledovali, jak tato odvážná šestice válčila se svými nadbytečnými kilogramy. Všichni si zaslouží naši obrovskou pochvalu a obdiv, protože úspěšně došli do cílové rovinky a svůj sen o štíhlé linii a zdravém stravování si splnili. Pojďte se společně s námi podívat, jak probíhal závěrečný den projektu Hubne celé Česko 2018, a to velká proměna.  

                

   

Vyspat se do růžova

Pro naše hubnoucí jsme chtěli připravit den plný relaxace a hýčkání, na který jen tak nezapomenou. Dostali pouze jediný domácí úkol, a to vyspat se do růžova a do zkrášlovacího salonu INSTITUTO GANASSINI v Praze na Vinohradech přijít s dobrou náladou. V salonu si je vzali do parády úžasní vizážisté Pavel Kortan a Mirka Česlová. Na všechny čekalo překvapení v podobě kosmetického ošetření pleti, profesionálního líčení a zbrusu nového účesu. Protože se o naše účastníky postarali zkušení odborníci, výsledek stál opravdu za to. Přesvědčte se na vlastní oči v naší fotogalerii nebo mrkněte na video.

Jako pravé celebrity

Musíme říct, že se v projektu sešla skvělá parta a myslíme si, že na tento báječný den nikdo z nás jen tak nezapomene. Během zkrášlování jsme si společně povídali o tom, jaké plány mají naši hubnoucí na léto a probírali se zkušenosti i výsledky z hubnutí. Přes to, že to bylo poprvé, co se všichni poznali osobně, chovali se k sobě jako staří známí, kteří si společně vyrazili na kávu. A protože jsme jim chtěli dopřát i krásnou památku, přizvali jsme šikovného fotografa Petra Husera, který je zvěčnil jako pravé celebrity. Aby byly na fotkách opravdu šik, make-up artista Pavel Kortan, který s KetoDiet zhubl také o dvě velikosti, vypomohl s výběrem oblečení, které nám zapůjčil butiku Giovanni Beca Praha. Slušelo jim to. Ostatně posuďte sami.

   

   

Jelikož nám po náročném dni vyhládlo, společně jsme zamířili do Aromi Ristorante, kde bylo menu připravené tak, aby vyhovovalo konci dietním plánům KetoDiet. Skvěle jsme si pochutnali a nastal čas se rozloučit. Bude se nám stýskat, ale všichni určitě dál zůstaneme v kontaktu.

První ročník projektu Hubne celé Česko byl výjimečný. Jaký bude ten příští?Už teď se na něj těšíme aoufáme, že se znovu sejde tak báječná parta jako letos. Chcete začít hubnout s proteinovou dietou jako naše odvážná šestice? Není nic jednoduššího než se mrknout na dietní plány KetoDiet a jít do toho.