I když už má Mirka po skončení dietního plánu, neusíná na vavřínech. Ve svém jídelníčku i nadále vynechává jednoduché cukry a každý den si dopřává 1-2 proteinová jídla KetoDiet, kterými doplňuje svůj zdravý a vyvážený jídelníček. Mirka se před pár měsíci pustila do hubnutí hlavně kvůli svatbě své dcery. Nechtěla jí dělat ostudu, a proto se svými kilogramy navíc zatočila. Mirka si tak díky KetoDiet splnila sen a svatební den své dcery si náramně užila.

Tolik jsem ještě nikdy nezhubla

Během 3 měsíců zhubla Mirka hned o 3 velikosti a i po skončeního dietního plánu shodila dalších pár kilogramů. Z výsledku je nadšená. Její předchozí pokusy o zhubnutí nebyly nikdy tak úspěšné. Mirka vyzkoušela již několik diet, a pokaždé jí při hubnutí začaly padat vlasy. U KetoDiet, při které máte potřebnou denní dávku vitamínů a minerálu pokrytou, byla mile překvapená, protože jí nic takového nepotkalo. Mirky jídelníček je i po dietě příkladný. Většinou snídá proteinový koktejl, protože je to pro ni nejrychlejší volba během jejích často hektických rán. Ke svačině si dá bílý jogurt s pár kousky borůvek, malin nebo jahod. S ovocem to ale nepřehání. Ví, že s ním kvůli obsahu sacharidů musí po skončení dietního plánu opatrně. Nezapomíná ani na odpolední svačinu, kdy si dopřeje proteinovou tyčinku nebo proteinový pudink. Během diety si zamilovala různé druhy oříšků. Jak sama se smíchem dodává, místo závislosti na čokoládě je teď závislá právě na oříšcích.  

Vydržet první týden

Možná Mirka na první pohled nevypadá jako nadšenec do fitness, ale spoustu let chodila minimálně jednou týdně cvičit. Proto pro ni nebyl problém svůj zvyk znovu oprášit a během diety tak ještě jedno cvičení týdně navíc přidat. Protože byla v červnu velmi zaneprázdněná, neměla na sport tolik času, kolik by bývala chtěla. Věří ale, že se po svatbě dcery situace zklidní a ona zase naskočí zpět do svého zajetého režimu. Většina žen, které zhubnou, se těší na nakupování nového oblečení. Mirka to má naopak. Zatím si užívá, jak na ní staré oblečení visí, a po novém nepokukuje. A co by doporučila ostatním, kteří se chtějí také pustit do hubnutí s proteinovou dietou? Hlavně vydržet. Nejtěžší je překonat první týden, pak už jde všechno jako po másle. Kilogramy začnou jít rychlým tempem dolů a to přinese velkou dávku optimismu. I po fyzické stránce se s každým dalším dnem cítila lépe a lépe.  

Dietní léto?

Léto je v plném proudu a s ním období grilování, zmrzlin a dalších nezdravých lákadel. Bojí se Mirka, že by si díky nim mohla svoje hubnutí pokazit? Vůbec ne. Zmrzlinám nikdy moc neholdovala a považuje to za svou obrovskou výhodu. Jedinou výjimku udělala na svatbě své dcery, kdy ochutnala svatební dort. Netrpěla ale žádnými výčitkami, protože priority má v hlavě srovnané. Ví, že se k nadváze už nikdy nechce vrátit.

Srovnat si priority

Mirka si díky KetoDiet uvědomila jednu důležitou věc a hodlá ji hned v létě změnit. Většinu svého času totiž tráví prací, a to 12-15 hodin 6 dní v týdnu. Přišla na to tak, že během dietního režimu nemohla ve svém týdenním harmonogramu najít ani jednu volnou hodinu na cvičení a vařit si jídlo pro ni byla obrovská ztráta času. Proto byl také jedním z důvodů, proč se do proteinové diety zamilovala ten, že všechna proteinová jídla a nápoje jsou hned hotová. S dietou si ale uvědomila hlavně pravé příčiny své nadváhy, kterými jsou hodiny denně u počítače, neustálý stres, neaktivní život a několik let bez dovolené. A to vše chce nyní změnit. My jsme moc rádi, že dieta Mirce pomohla nejen zhubnout, ale zároveň si určit priority.

A jak prožívala Beauty den s KetoDiet?

Mirka přiznává, že se jí na závěrečné setkání všech účastníků projektu Hubne celé Česko v Praze moc nechtělo. V červnu toho měla na svých bedrech až příliš , a to audit v práci, svatbu dcery atd. Ale pak se vše otočilo. Seznámila se s ostatními hubnoucími a navzájem si padli do oka. Moc si pochvaluje, kolik nových úžasných lidí za pouhý jeden den potkala. Cítila se jako Alenka v říši divů a zažila jen samé příjemné chvíle. Za tuto příležitost KetoDiet a všem ostatním moc děkuje.

V příštím článku se dočtete, jak celý Beauty den s KetoDiet probíhal a co všechno naši hubnoucí při velkém finále zažili. Těšte se, protože je rozhodně na co.