Nikča je na konci svého dietního plánu, a tak jsme zvědavi, s jakými pocity se s proteinovou dietou KetoDiet loučí. Pojďme se na to společně podívat.

Bez pohybu to nejde

Stejně jako většina klientů se po hubnutí cítí bezvadně. Na rozdíl od svého manžela Honzy, který hubne s projektem Hubne celé Česko také, by chtěla jít ještě s hmotností dolů. Závěrečný 3. krok dietního plánu ji bavil nejvíce. Dokáže si dokonce představit, že by v něm setrvala dlouhodobě. Nikča nyní váží krásných 66 kg. Přála by si shodit další 4 kg a a zpevnit si tělo cvičením. My věříme, že se díky pravidelnému pohybu a vyváženému jídelníčku, kterému se během dietního plánu naučila, zbývajících kilogramů určitě zbaví. Jednou týdně vyráží na inline brusle a snaží se cvičit doma vždy, když jí to čas dovolí. A samozřejmě denně chodí na dlouhé vycházky se psem. Bez toho si svůj život už ani nedokáže představit. Cítí, že jí pohyb nedělá problémy jako dřív, fyzička šla raketovou rychlostí nahoru.  

Zdravější tělo

S nákupem nového oblečení Nikča nepospíchá. Čeká, že se s hmotností dostane ještě o kousek níž a pak to v obchodech pořádně roztočí. Změna jí přinesla zdravější tělo, což jí potvrdily i krevní výsledky při návštěvě lékaře. Nikča si manželské hubnutí ve dvou jen pochvaluje. Na střídačku se starají o vaření a je praktické, že mohou jíst ta samá jídla.

Grilování v jiném stylu

Oba rádi grilují a nezáleží, jestli jsou zrovna v dietním režimu, nebo ne. Jen nyní grilují v jiném stylu – se zeleninou a bez pečiva. Ale vůbec jim nepřipadá, že by o něco přicházeli. Jedinou věc, kterou Nikča postrádá, je točená pistáciová zmrzlina. Tu by si moc ráda dala, ale pro štíhlou linii odolá.

Už v příštích článcích se těšte na závěrečnou hubnoucí proměnu. Můžeme prozradit, že to Nikče náramně slušelo.