Blíží se konec hubnoucí proměny, a tak je načase se podívat, jak je na tom náš jediný muž z celého projektu. Jak je se svým hubnutím spokojený a co je u něj nového?

Honza je ze svých hubnoucích výsledků nadšený. Možná se mu bude dokonce po dietním plánu i stýskat. Na druhou stranu se po několika měsících těší na lehce volnější režim, kdy si příležitostně vychutná svoje oblíbené pivo nebo skleničku vína. Cítí se výborně, protože dosáhl své vysněné váhy. Teď by naopak chtěl získat nějaké to kilo navíc ve svalech. Pyšní se hmotností 72 kg, kterou měl naposledy před 15 lety. A to je naprosto úžasný výsledek.

A jak vypadá jeho jídelníček ve 3. kroku dietního plánu? Dvě proteinová jídla nebo nápoje denně jsou jasná věc, ale co zbývající 3 jídla? Ke svačince Honza miluje bílý jogurt s jahodami nebo borůvkami. K večeři si se svojí manželkou Nikčou, která hubne také, dají maso nebo rybu s grilovanou cuketou a lilkem. V jejich kuchyni nechybí ani cottage, vaječné muffiny s cuketou, květák se sýrem, rajčetem a mozzarelou. A syrečky, které Honza miluje.

S příchodem jara odstartovaly i nutné práce okolo domu, a tak není čas na zahálku. Honza se chopil sekání trávy anebo opravy fasády. Jakmile mají s Nikčou volno, vydají se na kolo nebo společně cvičí.

Na začátku se Honza těšil, jak znovu oblékne svoje staré džíny, které mu dlouhou dobu zbytečně visely ve skříni. Nyní je však musí vyměnit za nové a ještě menší. Už v minulém článku Honza nadšeně vyprávěl, jak si díky hubnutí bez problémů zaváže tkaničky. Má ze sebe skvělý pocit, a to se odráží i na jeho sebevědomí. Cítí se nyní mladší a zdravější. Během hubnutí zažil Honza vtipnou historku. Asi po 3 týdnech v dietním plánu šel vyzvednout dceru do družiny paní vychovatelka se ho nevěřícně ptala, jestli je opravdu tatínek a ne jenom „strejda”, který je mu podobný.

Jak už jsme se dozvěděli, Honza má v plánu nabrat více svaloviny. Osvojit si zkušenosti a nový životní styl, který díky KetoDiet společně s manželkou započali. I jejich holčičky pomalu okoukávají zdravější jídelníček svých rodičů a už se mu tolik nebrání. Hanička dokonce po svém tatínkovi vyžaduje, aby uvařil cuketovou polévku. A to nad ní dříve ohrnovala nos.

Díky hezkému počasí je v plném proudu také grilování. Honza má obrovskou radost, že se konečně obejde bez pečiva. Oblíbil si grilovanou cuketu, kterou považuje za nejlepší přílohu. Pochutná si na ní prý daleko víc než na chlebu. Ani dříve oblíbená zmrzlina mu v dietním režimu nechybí, vystačí si s proteinovými nápoji se sladkou příchutí anebo tyčinkami.

Finále hubnoucí proměny se blíží a vy se můžete začít těšit na velký speciál ze společného závěrečného dne.