Simča, Diana, Petra, Nikča i Mirka mají mnoho společného. Všechny se před pár měsíci rozhodly zatočit se svojí nadváhou, ale to není jediné, co je spojuje. Každá z nich je také milující a starostlivou maminkou. A jak si svůj sváteční Den matek užily??

Petra s rodinou využila krásného počasí. Rozpálili gril a pochutnávali si na zdravých odlehčených dobrotách. Co ji nejvíce potěšilo? Dostala krásné přání od syna. Dcerka naopak věnovala květinu tatínkovi, že prý si dárek také zaslouží. To, že v tento den myslí děti i na tátu, Petru dojalo. Celý víkend se u Petry nesl v rodinném duchu. V sobotu totiž vzala děti na muzikál Shrek. Užily si spolu spoustu legrace a nechaly se vyfotografovat s pohádkovými bytostmi. Podívejte se ve fotogalerii, jak Petra díky hubnutí ještě víc zkrásněla.

A jak trávila Den matek Simča? Nijak slavnostně, protože má plné ruce práce se stěhováním a rekonstrukcí domova. Kytičku ale samozřejmě dostala. Tou to ale neskončilo. Dcera jí věnovala naprosto  fantastický dárek. Vyrobila ji krabičku, do které vložila seznam se se 100 důvody, proč ji má ráda.

Ani Nikčiny holčičky nezůstaly pozadu a obdarovaly maminku přáním a dárky. Až ji to vážně dojalo. Ne vždy se s dětmi dá snadno dohodnout, a proto v tento den každou maminku potěší, když se na občasné neshody zapomene a projeví ji lásku.

Jak se slavilo u výživové poradkyně KetoDiet Martiny Dvořákové? Ta byla dojatá stejně jako ostatní účastnice našeho projektu Hubne celé Česko. Její 15letý syn Adam, který na podobné příležitosti vždycky zapomínal a situaci zachraňovala jeho mladší sestra Adélka, se letos vytáhl. Sám dojel do města koupit mamince růži a předal jí ji se slovy: “Buď pořád tak úžasná maminka jako jsi.“ To by zahřálo u srdce každou mámu.

Je vidět, že všechny dámy z Hubne celé Česko mají ve svých rodinách oporu. A podpora nejbližších je při hubnutí obrovsky důležitá.