Diana si pochvaluje, že už jsou její váhové úbytky na první pohled znát. Koho by to nepotěšilo? Pomalu se probírá svým šatníkem a na doporučení své kamarádky staré oblečení vyřazuje. Prý už přeci nemůže nosit oblečení, které na ni visí.

Skvělé výsledky

Diana již ztratila minimálně jednu konfekční velikost, což je skvělý výsledek. Jediné co ji mrzí je, že se pomalu blíží konec projektu Hubne celé Česko. Začíná mít obavy, jak se bude stravovat po skončení diety, a proto již pokukuje po receptech na jídla bohatá na bílkoviny. Štěstí přeje připraveným a jsme rádi, že Diana neponechává nic náhodě. Naopak je natolik svědomitá, že má trochu strach z první návštěvy restaurace. Bojí se totiž těch obřích porcí. Naštěstí ji v tom pomůže její syn, který většinu porce spořádá za ni.

Proteinové nápoje ideální na procházky

Během krásných dní trávila Diana s rodinou většinu času venku a pro úsporu času pila jen proteinové nápoje, matchu, smoothie a ke svačince si dopřávala proteinové tyčinky. Ale to není všechno. Často také grilovali, a to například ryby, zeleninu, karbanátky nebo jiné maso. Nezapomínala doplňovat ani zeleninu v podobě různých salátů. Takhle to má vypadat a my tleskáme. Diana je nyní v průběhu 3. kroku dietního plánu, kdy na ni čekají opět běžná bílkovinová jídla. Na tuto fázi se překvapivě moc netěší, protože si zvykla na rychlou a snadnou přípravu proteinových jídel a nápojů KetoDiet.

Sportovkyně tělem a duší

Diana pravidelně sportovala i před dietním režimem. A jak je na tom teď? Stále chodí 3x týdně cvičit ke svému trenérovi z Cardiofitness. Je vidět, že zahálet ji rozhodně nenechá a „naordinoval“ jí 2x týdně TRX a 1x kruhový trénink. Protože je Diana zapálená sportovkyně, podle báječného programu FITFAB Strong se snaží cvičit i doma. Ani její dvouletý syn ji nenechá vydechnout. Během cvičení doma funguje jako správná zátěž. Když se Diana drží v planku (na zemi v “prkně”), její syn si z ní dělá “prolézačku”, a tak to má rovnou o 13 kg těžší. Diana slouží jako vzor všem maminkám. I na mateřské dovolené se dá zvládnout cvičení doma. Díky dietnímu jídelníčku a pravidelnému pohybu z ní staré oblečení doslova padá. A to samozřejmě pohladilo i její sebevědomí, protože se cítí opět přitažlivá a krásná.

Proteinová jídla i po skončení dietního režimu

Za největší oporu při hubnutí považuje Diana svoji kamarádku Káču, se kterou tráví spoustu času. Probírají spolu všechny trable, ale i úspěchy. A pak je tady také švagr Michal, kterého Diana inspirovala svým dietním režimem natolik, že i on se po jejím vzoru pustil do boje s nadbytečnými kilogramy. A Diana se naopak těší, že si k němu po skončení KetoDiet bude moci chodit pro rady ohledně zdravého životního stylu. Svůj jídelníček bude i nadále doplňovat proteinovými jídly a nápoji,  protože jí opravdu zachutnaly. Nejvíce si zamilovala proteinové nápoje a tyčinky. A když už jsme u toho mlsání, proteinové chipsy jsou prý také výborné.