Petra se na konci druhého kroku dietního plánu cítí skvěle. Protože si na proteinová jídla a nápoje tak zvykla, ani jí nepřipadá, že drží dietu. Za největší úspěch považuje viditelné úbytky centimetrů v pase za tak krátkou dobu a těší se na další shozené kilogramy ve 3. kroku. Ručička na váze se jistě pohne  ještě směrem dolů.

Proteinové nápoje i do kanceláře

Petra si pochvaluje, jak je pohodlné vzít si do práce proteinové nápoje a mít tak o svůj zdravý a vyvážený jídelníček postaráno. Po příchodu domů si připraví plátek masa nebo vejce a doplní ho svým oblíbeným zeleninovým salátem, který je báječný hlavně teď na jaře nebo v létě. Protože je Petra po operaci kolene, sportovní aktivity musí vynechat. Moc se těší, až bude její noha zase úplně v pořádku a bude moct fungovat opět naplno. Nyní si musí vystačit pouze s procházkami. Dobrou zprávou ale je, že operace proběhla v pořádku. Absolvovala ji na soukromé klinice, kam ráno v 8 hodin přišla a v 15 hodin už byla doma. I když nemohla před operací jíst ani pít, a musela tedy vynechat 3 KetoDiet jídla, její dietní plán to nijak nenarušilo. Hned jak mohla, navázala na předchozí režim a v hubnutí pokračovala. My jí za KetoDiet přejeme brzké uzdravení a další shozené kilogramy, které ji přiblíží k její cílové rovince.  

Ani o vtipné historky není nouze

Petře se před pár dny zdálo, že je na svatbě a že dostala obrovskou chuť na koláč, který byl položený na slavnostním stole. Řekla si, že jen malinko ochutná, ale než se nadála, celý ho snědla. Pak si řekla, že je to už stejně jedno a začala si pochutnávat i na ostatních zákuscích. Když se ráno probudila, ještě měla černé svědomí a sžíral ji pocit vinny. Až za pár minut si uvědomila, že se jednalo jen o ošklivý sen a že se nic z toho doopravdy nestalo. Pobavila tak sebe i ostatní, když jim tuto vtipnou historku vykládala.

Nezapomínat na pravidelnost

Petřiným cílem je dostat se na 58 kg. Pokud této cílové rovinky nedosáhne, je přesvědčená o tom, že bude pokračovat v hubnutí dál. Díky KetoDiet už ví, jak se správně stravovat a že v žádném případě nesmí zapomínat na pravidelnost. Ani velikonoční svátky v dietě nebyly pro Petru žádný problém. Naopak, moc si je s rodinou užila. Víkend trávila s manželem, který je její velkou oporou, a dětmi na chalupě v Beskydech. Barvili vajíčka a trávili čas venku. Na velikonoční pondělí se vrátili zpět do Brna, aby mohla jít pánská část rodiny na koledu. Odpoledne se sešla celá rodina a hledali u nich doma poklad velikonočního zajíčka.

Petru moc těší, že i okolí si změny všímá a  čím dál víc ji chválí, jak jí to sluší.