Manželé Honza a Nikča se pustili společně do boje se svými nadbytečnými kilogramy. A protože dámy mají přednost, podíváme se nejdříve na to, jak se daří Nikče ve 2. kroku jejího dietního plánu.

Přechod ke zdravému životnímu stylu

Pro ni samotnou byly nejtěžší první 3 dny…ale pak už šlo všechno samo. Tělo se jí díky rychle ubývajícím kilogramům mění „doslova“ před očima, z toho má velkou radost a bere to jako další motivaci v hubnutí nepolevit. A co se v jejím jídelníčku změnilo? Rozhodně pravidelnost. Snaží se dodržovat veškeré zásady a pravidla proteinové diety. Pouze výjimečně se jí stane, že má mezi jídly delší prodlevu než 3 hodiny, ale to se stane už jen minimálně. A my ji moc chválíme, jak všechno perfektně zvládá. Do svého jídelníčku zařadila oproti dřívějším stravovacím návykům i více zeleniny, a tak má pěkně našlápnuto ke zdravému životnímu stylu.

Cvičící sen

I pohyb venku si užívá daleko víc než předtím. Snaží se chodit často na procházky se psy. A přidává i běh. Užívá si cvičení u své dietní milé koučky Lucky a stanovila si svůj další cvičící sen- 30 ti denní výzvu s Jillian. Už v minulosti si díky tomuto cvičení nádherně zformovala postavu. Držíme palce a věříme, že s příchodem jara dobije potřebnou energii a pokoří svoji 30ti denní výzvu. Nikča už zhubla o jednu velikost, a je přesně v polovině svého vytyčeného cíle. A my jsme si na nových fotkách všimli, jak krásně zhubla a moc jí to sluší. Každá mince má dvě strany a objevují se i negativní reakce. Někteří zle kritizují, že se dostaví jojo efekt tento způsob hubnutí je nezdravý. Na tyto řeči Nikča právem rezignovala, ať si každý myslí, co chce. Hlavně že ona je spokojená a má radost z mizejících kilogramů. 

S dietou i na lyže

Během své diety stihli už i zimní dovolenou v Itálii. Ze začátku měla Nikča strach, jak skloubí celodenní zátěž na lyžích s dietním režimem, ale zvládli to s manželem na jedničku. Na svah si přibalili hrst oříšků a proteinovou tyčinku a měli vyhráno. Více než jídlo jim chybělo něco dobrého k pití, ale i to překonali. Dovolenou si maximálně užili, počasí jim přálo a určitě se tam za rok vydají na dovolenou znovu. Za 3 dny nalyžovali přes 90 km, a to se samozřejmě pozitivně projevilo i na jejím hubnutí. Dietní režim ji baví a vyhovuje. Jen má menší strach, aby se správně stravovala i po ukončení dietního režimu. Určitě se není čeho obávat, protože naši milí dietní kouči na ni i na manžela dají pozor a nezapomenou jim dát potřebné rady, aby si po ukončení dietního režimu svoje hubnutí nepokazila.