První týdny s proteinovou dietou zvládla Simča na výbornou. Jen starost o rodinu a pracovní povinnosti jí dávají zabrat, a občas si posteskne, že by den měl mít 48 hodin, aby vše stíhala. Ale vše bere s nadhledem a i přes její vytížení se má skvěle. K dokonalému štěstí už jen chybí odchod zimy a nástup sluníčka. A to se jí v posledních dnech splnilo. Zima už je snad definitivně za námi. Tak se pojďme společně podívat na její první dojmy a výsledky.

Lepší pitný režim a pravidelnost v jídelníčku

Simča je se svými dosavadními hubnoucími výsledky moc spokojená. Občas se dostavila “menší krize”, ale ani jednou nezalitovala, že se do diety pustila. První týdny si musela důsledněji hlídat 3 hodinový odstup mezi jídly, aby na některé nezapomněla. Před proteinovou dietou byl její jídelníček nepravidelný, a proto bude chvíli trvat, než si svoje nové a zdravější stravovací návyky pořádně osvojí. Ze začátku to chce trpělivost, ale pak si člověk navykne a dělá vše automaticky. Další věc, kterou za první týdny v dietním režimu změnila k lepšímu, je pitný režim. Musela si zvyknout, že chodí častěji na záchod (smích). Chutě ji občas přepadly, ale zažehnala je kyselým zelím nebo šla spát. Naštěstí ji přepadávaly až večer, a tak si to mohla dovolit (smích).

Zelenina? Mňam

Nejen že Simča začala jíst pravidelně, ale přišla na chuť i zelenině. A to jak syrové, tak v tepelné úpravě. Je teď vlastně taková královna zeleniny (smích). Je vidět, že postupně svoje stravovací neřesti v jídelníčku napravuje a štíhlá linie se pomalu ale jistě blíží. Aby také ne, když na sobě Simča maká o sto šest. Snaží se chodit co nejvíce pěšky a do toho všeho ještě 2x týdně chodí na svůj oblíbený pilates a 3x týdně na cvičení do Hypoxistudia ke své skvělé dietní koučce Lucii Zychové. Před pár dny byla na prvním měření a už má pěkných pár kilogramů dole. Zatím to na sobě moc nevidí, ale jasný důkaz pociťuje na svém oblečení. A i okolí si všímá jejího hubnutí.  

Bohatší jídelníček a oblíbená rajčata

Protože se Simča nachází už ve 2. kroku svého dietního plánu a její jídelníček je od teď bohatší o běžné bílkovinné jídlo a další druhy zeleniny. Z čeho má velkou radost? Konečně si smí dopřát i svá oblíbená rajčata. Na ty se už doslova třásla, stejně jako její hubnoucí kolegyně Diana. Je vidět, že holky jsou velké rajčatové fanynky.  

Simča za velkou oporu, bez které by dietu nezvládla, považuje svoji dietní koučku Lucii Zychovou. Tyhle dvě sympatické dámy si padly rozhodně do oka a ihned se spřátelily. Lucka dokonce prozradila Simče výborný recept na cuketový krém, který si oblíbila i celá její rodina. A co teď Simču čeká? Nyní je ve druhém kroku dietního plánu a těší se do Paříže. V dalším článku nám určitě prozradí, jak si dovolenou v tomto nádherném městě užila.