Jsou dny, kdy Diana srší energií, ale občas se objeví chvilky, kdy se cítí unavená. Není se čemu divit, mateřská dovolená je náročná a my před Dianou smekáme, že se zvládá starat o rodinu, úspěšně nastartovala svoje hubnutí a sportuje jako o život. Pomalými krůčky se učí dodržovat pravidelnost ve svém jídelníčku, ale občas se stane, že má mezi jídly delší pauzu. Na tom se bude snažit během 3 měsíců v dietním režimu zapracovat a věří, že si na pravidelnost ve svém jídelníčku navykne a zlepší se.

Vtipná náhoda

Diana první 3 týdny svého dietního plánu pila proteinové koktejly s příchutí kávy nebo granátového jablka a doplňovala je zeleninou. Ze začátku si drinky míchala tyčovým mixérem. Jednou o víkendu musela výjimečně vytáhnout staré dobré metličky, protože partner s dítětem ještě spali a ona je nechtěla rušit. A se smíchem dodává, že udělala dobře. Proteinový drink jí chutnal mnohem víc, byl krásně hustý a víc ji zasytil. Po této „vtipné náhodě“ uložila tyčový mixér zpět do šuplíku a jen tak ho nevyndá.

Útlejší boky

Protože Diana byla už před začátkem proteinové diety zvyklá cvičit, nebyl důvod v 1. kroku dietního plánu ve sportu nepokračovat. Dvakrát týdně chodí na TRX a jednou týdně si dává pořádně do těla na kruhovém tréninku. Na rady svého báječného trenéra Petrose Kalpakcise má v plánu přidávat více cardia. Prozatím vyráží na odpolední hodinové procházky s kočárkem, takže pohybu si Diana užije až až. Je to vidět i na její váze. První kilogramy šly dolů. Hlavně její boky jsou o poznání útlejší.  

Okolí si hubnutí všímá

Okolí kolem Diany se rozdělilo na dva tábory. Bohužel převládají nesmyslné negativní reakce. Hodně se setkává s rádoby názory, že se dostaví jojo efekt anebo že je dieta pro její tělo škodlivá. O to víc ji hřeje podpora ze strany švagra a kamarádky, která s ní vyráží na kočárkové tůry. Po dlouhé době se sešla se svými kolegy z práce, a ti ji hned chválili, jak krásně zhubla. Z toho všeho má velkou radost.

 Výborné proteinové tyčinky

Protože Diana proteinové koktejly doplňuje zeleninovými jídly, zeptali jsme se jí, která patří mezi její nejoblíbenější. Moc jí chutná celerovo-brokolicovo-pórkový krém anebo grilované portobello ze žampiónů se špenátem. Tento recept je snadný a chutná božsky. Stačí položit na gril osolené žampióny, mezitím si na pánvičce osmažit pórek, stroužek česneku, listový špenát, okořenit dle svých chutí a naplnit směsí žampiony. A na co se Diana těší? Rozhodně na rajčata. Ty má ale ještě od svého dietního kouče na chvíli “zakázané” a musí si na ně počkat. Za to jí ale moc zachutnaly proteinové tyčinky a bere to zatím jako takovou satisfakci za rajčata.