Petra pomalu končí 4. týden s proteinovou dietou a je mile překvapená, jak lehce jde s KetoDiet shazování nadbytečných kilogramů. Bála se, že bude mít hlad nebo chutě, ale ani jedno se nedostavilo. Cítí se dobře po fyzické i psychické stránce. Všechna KetoDiet jídla a nápoje jí chutnají. Libuje si, že proteinová jídla by jedla klidně i mimo dietu.

Velké změny v jídelníčku

Pro Petru se toho za 4 týdny změnilo opravdu hodně. Naučila se jíst pravidelně po třech hodinách a vymizely pocity hladu, které ji v minulosti trápily. Oproti jejímu dosavadnímu stravovacímu režimu jí mnohem více zeleniny než dřív a má skvělý pocit, že se stravuje zdravě. Hubnutí jí začalo natolik bavit, že používá kalorické tabulky a každý den si poctivě zapisuje příjem energie, tuků a sacharidů. Mnohem lépe si hlídá svůj pitný režim, se kterým vždy bojovala. Protože Petra nedávno nastoupila do nové práce a většinu volného času ji zabere starost o rodinu, na sport jí moc času nezbývá. I přesto se snaží, aby každou vyšetřenou volnou chvilku mohla strávit ve fitku. A když to nevyjde, vynahradí si to s manželem a dětmi dlouhou vycházkou do přírody.

První shozené kilogramy

Péťa už má za sebou první shozené kilogramy, a má z nich obrovskou radost. Ještě nikdy tak rychle s žádnou dietou nezhubla, a navíc bez únavy a podráždění. A má za sebou i první pochvaly od okolí. Všímají si, že jim Petra hubne před očima. Její kamarádky se přidaly a i ony se pustily do hubnutí s ketodietou. Oblečení jí je volnější a těší se na své starší šaty, do kterých se teď nevejde. Petra mírně bojuje s dodržováním pravidelného jídelníčku, protože na to nebyla posledních pár let zvyklá. Těší se, že si zdravé stravovací návyky během dietního režimu natolik osvojí, že to pro ni bude naprosto přirozené.

Držíme krásné Pétě v hubnutí palce, a chválíme ji, jak všechno perfektně zvládá, a to i přesto, že nedávno nastoupila do nové práce, a je hodně vytížená.