Že je dietní režim nuda a v kuchyni máte svázané ruce? Ba naopak! Naši milí hubnoucí vám teď předvedou, že i v 1. kroku dietního plánu KetoDiet se dají vymyslet skvělé recepty, které podpoří vaše hubnutí. Mirka, Simča, Honza, Nikča, Péťa a Diana úspěšně pokračují ve svém dietním režimu a v kuchyni se pěkně vyřádí. Navzájem se všichni inspirují a vyměňují si své originální recepty. My jim moc fandíme a těšíme se na jejich recepty, až přejdou do 2. kroku dietního plánu. Pojďte se s námi mezitím podívat, jak jim to v kuchyni jde pěkně od ruky. Tyhle recepty totiž stojí za vyzkoušení.      

Proteinová omeleta s hlívou            

Co potřebujeme:                                                                                
nať z cibulky
olivový olej
květák
brokolice
hlíva
1 proteinová omeleta KetoDiet

Postup:
Hlívu osmahněte s cibulkou na trošce olivového oleje. V hrnci si uvařte růžičky květáku a brokolice. Vývarem ze zeleniny zalijte osmahnutou hlívu a trošku poduste. Potom přidejte uvařený květák a brokolici. Připravenou směs zalijte vaječnou omeletou a na mírném ohni dodělejte.
Tip: Můžete nechat i zapéct v troubě.

Brokolicovo- celerovo- pórkový krém

Co potřebujeme:                                                                
pórek
2 ks řapíkatého celeru
½ brokolice
2 snítky petržele
pepř
sůl
muškátový oříšek
Postup:
Na lžíci olivového oleje osmahněte pórek, 2 ks řapíkatého celeru a asi ½ brokolice. Přidejte 2 snítky hladkolisté petržele. Zalijte vodou, aby byla zelenina ponořená. Přidejte trochu pepře, soli a muškátového oříšku. Povařte 15 minut a poté rozmixujte.

Cuketové špagety aglio olio

Co potřebujeme:                                                                                                 
1 ks cukety
olivový olej
½ pórku
pepř
hladkolistá petržel
sůl

Postup:
Omyjeme cukety, odkrojíme konce a ručně nakrájíme na špagety. Na kapce olivového oleje osmažte česnek, trochu pórku a cuketu. Přidejte pepř, hladkolistou petržel a nakonec sůl. Všechno dobře promíchejte a můžete servírovat.  

Proteinové těstoviny s cuketou a brokolicí

Co potřebujeme:

1 sáček proteinových těstovin KetoDiet                                                                
olivoý olej
česnek
brokolice
cuketa

Postup:
Uvařte proteinové těstoviny podle návodu. Na pánvi na kapce olivového oleje osmažte česnek, brokolici a plátky cukety. Chvíli poduste a a smíchejte s proteinovými těstovinami.