Naši šestici hubnoucích uzavírá milá a energická Simča. Když se s ní setkáte, okamžitě vás nakazí svojí dobrou náladou. S přibývajícím věkem jí nadváha vadí v každodenních činnostech. Ráno se jí špatně vstává, s obtížemi se ohýbá pro něco na zem a při vycházení schodů se nepříjemně zadýchává. Tomu chce udělat rázný konec. Ale co jí vadí ze všeho nejvíce? Že nestíhá tempo zbytku rodiny při oblíbených procházkách a sportovních činnostech jako je kolo nebo lyže. Proto by chtěla zhubnout 15 kg a cítit se zase dobře. Do hubnutí se pouští s velkou vervou, a nepřestane, dokud nebude mít dole 30 kg. Držíme jí palce, aby si svůj sen splnila a jsme rádi, že se do našeho hubnoucího projektu přihlásila.

S ketodietou to zvládnu

Svůj volný čas tráví nejraději s rodinou a přáteli. Na koníčky nemá moc času, ale její největší vášní je cestování. Co se týče sportu, je to u Simči jako na houpačce. Pokaždé se nadchne pro nějakou novou sportovní aktivitu, ale vydrží u ní jenom chvilku. K čemu jí ale srdce silně táhne, je jízda na kole. Pro posílení svého hubnutí začala Simča zhruba před půl rokem chodit pravidelně cvičit, ale váha i přesto stagnuje. Proto se Simča přihlásila do našeho projektu a těší se na výsledky. V minulosti už držela několik diet, ale bohužel vždy měly opačný efekt, protože se dostavil jojo efekt. Do ketodiety vstupuje s pozitivními pocity. Věří, že to je přesně to, co potřebuje. Chce se naučit pravidelnosti v jídelníčku a zároveň začít přemýšlet víc o jídle a o tom, co jí.

Hubnoucí výsledky mají našlápnuto správným směrem

Po skončení proteinové diety se hodlá jako každá žena odměnit nějakým pěkným kouskem do svého šatníku. Těší se, že se ve svém těle bude konečně cítit dokonale a začne ho mít zase ráda 🙂 A co její jídelníček teď před hubnutím? “Katastrofa, jím většinou jednou denně a to až večer po návratu z práce.” přiznává. Vaření jí nevadí, ale že by se ke sporáku stavěla s nadšením, to říct nemůže. Ze všeho nejraději má sladké a těstoviny svého manžela, ty zbožňuje. Simča si své špatné stravovací návyky uvědomuje a chce to změnit. Má problémy s pravidelností a často zapomíná na svůj pitný režim. A samozřejmě hřích v podobě cokoli sladkého není výjimkou. První dny s ketodietou zvládá bez problémů, i když se smíchem dodává, že jeden krizový den se jí nevyhnul. Neměla chutě, ale byla nervózní a podrážděná. A protože je Simča milovnicí všeho sladkého, zamilovala se do proteinových kaší a tyčinek. Občas se jí zasteskne po pečivu, ale svůj dietní režim si nehodlá jen tak pokazit. První dny pěkného počasí využila k dlouhé procházce a ke cvičení u její dietní koučky Lucie Zychové v Hypoxy Studiu. A do toho všeho ji ještě čekají hodiny pilates. O sportovní aktivity má tak Simča bohatě postaráno a její hubnoucí výsledky mají našlápnuto správným směrem!