Na Nikče se nám zalíbilo, že do našeho hubnoucího projektu přihlásila jak sebe, tak i svého manžela Honzu. Manželské hubnutí v páru jsme tady ještě neměli, tak proč ne? Ale o Honzovi až v dalším článku, teď se pojďme blíže seznámit s jeho usměvavou manželkou Nikolou.

Vejít se do starého oblečení

Nadváha jí nejvíce limituje ve sportu, a proto by si přála zhubnout 15-18 kg. Nikča není spokojená se svým vzhledem, konkrétně břichem a stehny. Ráda by se zase vešla do starého oblečení, které ji zatím leží ladem ve skříni. Volný čas podřizuje rodině. Nikča se smíchem dodává, že s manželem fungují jako taxikáři. Jejich dvě holčičky závodně tancují, a tak je vozí 3x týdně na trénink. O víkendech mají často závody, a tak jim moc volného času nezbývá. A pokud ano, tráví čas spolu, třeba vycházkami s jejich psí smečkou. V zimě milují lyžování, a v létě cestují po Česku.

Před zrcadlem bez výčitek

Nikča bojuje s nadbytečnými kilogramy celý život. Diet už vyzkoušela mnoho, ale bohužel se vždy dostavil jojo efekt a jak sama přiznává, vrátila se ke svým starým stravovacím návykům a časem se váha rychle vrátila zpět. Těší se, že se s KetoDiet vrátí na svou hmotnost před dětmi a konečně si ji udrží. Její největší motivací pro ni je pocit, že se konečně po několika letech podívá do zrcadla bez výčitek. Stejně jako její manžel se těší na nákupy nového oblečení, protože se svojí současnou postavou nemá chuť si jít na sebe cokoli pořídit. Letos plánují dovolenou u moře, a těší se, jak se v plavkách nebude muset za sebe stydět.

A co Nikčin jídelníček před KetoDiet?

Miluje maso na grilu, těstoviny, rýži s omáčkou a k jejímu největšímu hříchu patří jednoznačně sladké. Po něm sahá při  stresu, což je při jejím náročném zaměstnání bohužel často. Vaření se věnuje ráda, ale jen když na něj má dostatek času. To se moc nestává a většinou vaří ve spěchu. Za svoje velké stravovací chyby považuje nepravidelnost. Většinou od snídaně nejí téměř nic a pak se večer doma přejí. Oba s manželem doufají, že se naučí pravidelnému a zdravému stravování a povedou k němu i jejich dvě malé holčičky.

První dny s proteinovou dietou

Poslední víkend před začátkem proteinové diety  zašli s manželem “na rozloučenou” do restaurace, aby si naposled užili “normální jídlo”. Společně začali ve stejný den, a oproti ostatním hubnoucím mají výhodu, že se můžou vzájemně podporovat. Druhý den pro ně nebyl sice úplně lehký, ale jak se oba shodují,  postupně se to zlepšovalo. Jako milovnice sladkého si Nikča zamilovala KetoDiet novinku Proteinový nápoj příchuť čokoláda. Počáteční ztracená energie se ji i jejímu manželovi vrátila, a dokonce měla při sobotním dopoledním úklidu báječnou náladu. To se jí snad ještě nikdy nestalo. A ani pohybová aktivita nepřišla zkrátka. O prvním víkendu celá rodina vyrazila s psíky na dlouhou procházku. K obědu si pak s chutí připravili polévku s proteinovými těstovinami. 

A my se rozhodně těšíme, jak společné manželské hubnutí bude pokračovat dál 🙂