Jako naši první hubnoucí vám blíže představíme sympatickou blondýnku Petru. Je jí 35 let a pochází z Brna. Do hubnoucí proměny se přihlásila, protože se s nadváhou necítí dobře a vnímá to i na svém sebevědomí. Jejím největším problémem je se svléknout do plavek. A vzhledem k tomu, že se plavková sezóna opět blíží, je na čase s tím něco udělat. Petra by chtěla zhubnout 15 kg a vrátit se tak na svoji původní váhu. Věří, že s dietním plánem KetoDiet se jí to konečně podaří a už se za svoji postavu v plavkách nebude muset stydět.  

Strašák jménem nepravidelnost v jídelníčku

Protože má Petra 2 zaměstnání a ještě k tomu 2 malé děti, moc volného času jí nezbývá. Ráda ho tráví se svojí rodinou a přáteli. Její jídelníček se skládal z pečiva, nezdravých uzenin, těstovin a mléčných výrobků. Přiznává se ke svému největšímu stravovacímu hříchu, a tou je nepravidelnost jídelníčku. Přes den moc nejí a večer sní vše, co najde v lednici. Pravidelně si k tomu ještě dá 1-2 piva. Těší se, jak svoje stravovací návyky s proteinovou dietou změní k lepšímu.  Před začátkem KetoDiet byla Petra lehce nervózní, ale moc se těší na výsledky a pocit, že konečně zatočí se svými nadbytečnými kilogramy. A jak je na tom Petra s vařením? Poslední roky vaří jen z povinnosti a málo, protože manžel a děti se stravují v práci, ve škole a ve školce. Připravuje pouze večeře, které jsou občas studené, občas teplé. Nejvíc se těší na to, že se bude cítit konečně dobře a bude si moct nakoupit krásné nové oblečení.

A jak probíhaly první dny hubnutí?

“První 4 dny, které jsou pro někoho náročnější, jsem zvládla úplně v pohodě. Zatím jím proteinové nápoje, polévky, doplňuju zeleninou a vše je moc dobré. Moje obavy, že mi jídla a nápoje nebudou chutnat, byly zbytečné. Trošku jsem bojovala o prvním víkendu, kdy jsme byli s rodinou v Beskydech. Měla jsem chuť na všechno, ale zvládla jsem to. Myslím, že to nejhorší mám za sebou. Druhý týden už je o poznání lepší, protože úplně vymizely chutě na cokoli. Nyní mě čeká první měření s mojí dietní koučkou Kamilou Knotkovou, tak se moc těším. Doma jsem si stoupnula na váhu, a už jsem zaznamenala první malý úspěch, a to jsem teprve na začátku.” popisuje Petra svoje první dny hubnutí.