Nyní vám představíme příjemnou a vstřícnou Miroslavu, která se cítí kvůli své váze omezená v oblékání. Moc ráda nosí šatičky a další módní hadříky, ale zdaleka ne vše, co se jí líbí, vypadá pěkně na ni. Nedává si přemrštěně velké cíle, s nadváhou bojuje už od dětství. Ví, že shodit nějaké to kilo je oříšek. Za takový pomyslný cíl si dala 10 kg tuku pryč. Ale kdo ví, třeba se Mirce s jejím dietním plánem INTENSE podaří shodit ještě víc.

Příprava na konec světa

V minulosti už několik diet vyzkoušela. Držela tzv. “dělenou stravu”. Pár kilogramů shodila, ale další diety většinou po 2 dnech realizace ukončila. Před pár lety navštívila výživového poradce. Ten jí upravil stravování a Mirce se po půl roce podařilo zhubnout o 1 velikost. K tomuto způsobu stravování by se chtěla po ketodietě navrátit. 

Ze začátku měla Mirka velké obavy, že bude mít hlad. Nervy trošku pracovaly a bála se vlastního zklamání, že hubnutí vzdá. Se smíchem dodává, že se před proteinovou dietou pomalu připravovala na konec světa. Měla pocit, že díky tomu za posledních 14 kg přibrala ještě 3 kg. Po prvním setkání s naší výživovou poradkyní KetoDiet Stáňou Lopatovou ji ale obavy přešly a pustila se s chutí do hubnutí. Za odměnu si chce koupit krásné šaty na svatbu své dcery a cítit se dobře. Nechce mít strach, že jí na svatebních fotkách bude vidět vyvalené bříško nebo silnější stehna.  

Z důvodu pracovní vytíženosti moc volného času Mirka nemá. Pracuje jako účetní na plný pracovní úvazek a a ještě pomáhá manželovi v podnikání. Volný den mají pouze v sobotu, a to se snaží jezdit na výlety. Miluje přírodu a často jezdí s manželem na ryby, kam s sebou bereme i kokřici Sindy. Mirka je šikovná, a proto občas chodí se svojí dcerou na “kreativní dílnu”, kde vytvářejí různé výrobky, ale hlavně si zde vyčistí hlavu.

Závislost na sladkém

Mirka vaří často, ale nerada. Manžel je kuchař, takže občas ji v kuchyni zastoupí. Problém je, že miluje klasickou kuchyni plnou omáček a kalorických pokrmů. K tomu se přidá Mirčina závislost na sladkém a sklony k nadváze jsou na světě. A jak vypadal její jídelníček před proteinovou dietou? Chválíme Mirku, že je zvyklá jíst pravidelně 5x denně. Snídá chleba s Lučinou a zeleninou. K tomu si dá vlažnou vodu s citronem. Nezapomíná ani na svačinu v podobě bílého jogurtu a ovoce. Oběd ji čeká ve firemní jídelně a odpoledne ji čeká kávička s manželem, k tomu si dá bohužel ještě nějaké pečivo s máslem a medem. K večeři mívají maso- vepřové, kuřecí nebo rybu. To si dává jen se zeleninou nebo samotné. Jenže mezi jídlem stihne ještě hodně sladkých dobrot, tabulka čokolády není nic výjimečného. A pak aby se kilogramy navíc nedostavily 🙁 A jak je na tom Mirka se sportem? Velmi dobře. Už více než 10 let pravidelně chodí na chi-toning. Občas to proloží i jinou aktivitou. Nezaleknou se ani klasické posilovny. Je ráda, že dcera jí slouží jako hnací motor a mohou spolu sportovat. S manželem v létě jezdí rekreačně na kole, a v zimě se spolu dosyta vyřádí na běžkách.

A co Mirčiny první dny s ketodietou?

První 4 dny se cítila trošku slabá, ale to rychle přešlo. Moc ji pomohla hrstička mandlí, když jí chyběla energie. Mirka má za sebou první měření u své dietní koučky a výsledky už jsou vidět. Má radost a cítí se fantasticky. Trošku bojuje s chutí na pečivo, ale věří, že to brzy přejde. A nezahálí ani co se týče sportu. Díky tuhým mrazům bruslila o víkendu na rybníku. S KetoDiet jídly nemá problém a nezapomíná je doplňovat svojí oblíbenou zeleninou. Věříme, že tímhle tempem se Mirka brzo přiblíží ke svému cíli a vybere si nějaké nádherné šaty na svatbu své dcery.